Nekonečná autodráha – detský koberec

135,00 185,00  s DPH

Kvalitný detský kusový koberec Nekonečná autodráha s potlačou a protišmykovou gumou
Children’s play rug “INFINITE CAR TRACK”  with anti-slip rubber

Koberec má Európske certifikáty kvality / European Quality label

Rozmer / size: Ø 120cm

Hmotnosť / weight: 2,5 kg/m²

Materiál / material: velúr / velur

 

DOBA DODANIA 4-5 týždov

 

Popis

Detský koberec nekonečná autodráha alebo Na ceste

Pozvite si domov náš koberec „Nekonečná autodráha“ a zábava vo vašej detskej izbe nebude mať konca kraja. Autíčka na ňom môžu jazdiť donekonečna, zastavovať na semafore, parkovať či tankovať. Deti sa vydajú na výlet vlakom, nakuknú do sveta dinosaurov, alebo sa poplavia loďou po mori.

Koberec v tlmených farbách (biela, čierna a sivá) krásne zapadne do štýlovej detskej izby a ulahodí aj oku minimalistických mamičiek. Autorská ilustrácia Zuzany Kráľovičovej je hravá a zároveň necháva detskej fantázii dvere otvorené.

Koberec sme nechali potlačiť u slovenského dodávateľa a je vyrobený z kvalitného velúru (polyamidový rezaný točený vlas) s gumenou protišmykovou úpravou. Materiál má Európske certifikáty kvality, je príjemný na dotyk, mäkučký a pohodlný na leňošenie. Ideálny na parketové, plávajúce, alebo dláždené podlahy. A nakoniec jedno obrovské plus. Koberec je možné prať v pračke až do teploty 40 °C.

Rozmer:  Ø 120cm
Hmotnosť: 2,5 kg/m²
Možnosť prať do: 40 °C

Materiál: velúr (výška vlasu 5mm / 7mm), zo spodnej časti protišmýková guma

Koberec má Európske certifikáty kvality

Children’s play rug “INFINITE CAR TRACK”

Invite our carpet “Infinite car track” to your home and the fun in your children’s room will never come to an end. Toy cars can be driven endlessly, stopped at traffic lights, parked or refueled. Children can take a train trip, peek into the world of dinosaurs, or take a boat ride on the sea.

The carpet in muted colors (white, black and gray) fits beautifully into any stylish nursery and also satisfies the eye of minimalist moms. Graphic illustrated by Zuzana Kráľovičová is playful and at the same time leaves the child’s imagination door open.

Our carpet was printed by a Slovak supplier and is made of high-quality velour (polyamide cut spun hair) with a rubber anti-slip finish. The material has European quality certificates, it is pleasant to the touch, soft and comfortable for lazing. Ideal for parquet, floating or tiled floors. And finally one huge plus. The carpet can be machine washed up to 40 ° C.

Size: Ø 120cm
Weight: 2,5 kg/m²
Washable up to: 40 °C

Material: velur (7mm) with anti-slip rubber

European Quality label

Nekonečná autodráha - detský koberec 11 Nekonečná autodráha - detský koberec 12

V prípade záujmu Vám vieme vyrobiť koberec s dizajnovou ilustráciou na mieru od našej ilustrátorky Zuzany Kráľovičovej. Pre viac info nás prosím kontaktujte.

If you are interested we can make a carpet with a tailor-made illustration from our illustrator Zuzana Kráľovičová. For more info please contact us.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3 kg
Rozmery 125 × 15 × 15 cm
VYBER SI HRÚBKU

5 mm vlas, 7 mm vlas