Detský koberec Nekonečná autodráha

120,00  s DPH

Kvalitný detský kusový koberec Nekonečná autodráha s potlačou a protišmykovou gumou

Children Neverending car track rug with anti-slip rubber

Koberec má Európske certifikáty kvality / European Quality label

Rozmer / size: Ø 120cm

Hmotnosť / weight: 2,5 kg/m²

Materiál / material: velúr / velur

Popis

Detský koberec nekonečná autodráha alebo Na ceste

Musíte byť doma a neviete ako zabaviť deti? Detský koberec pre chlapcov a jeho cesta, na ktorej môžu jazdiť autá donekonečna, zaparkovať auto, zastaviť na semafóre, či natankovať. Hneď na to rýchlo pozrieť dinosaury a hor sa loďou na výlet. To všetko sa dá na koberci s autorskou ilustrovanou potlačou. Je nielen doplnkom, ale zároveň hrou v detskej izbe. Pri výrobe tohto koberca bolo dbané na vhodnosť do prostredia s deťmi. Je preto príjemný na dotyk, mäkkučký a pohodlný na leňošenie. Zároveň má protišmykovú úpravu.
Je vyrobený z kvalitného velúru (polyamidový rezaný točený vlas) s protišmykovou gumou. Je ideálny na parketové, plávajúce, alebo dláždené podlahy.
Rozmer:  Ø 120cm
Hmotnosť: 2,5 kg/m²
Možnosť prať do: 40 °C

Materiál: velúr

Koberec má Európske certifikáty kvality

 

Neverending car track rug or On the road

Don’t you know how to entertain your children at home? Children’s carpet and its car road on which cars can ride and ride, you can park the car, stop at the semaphore or refuel. Take a quick look at the dinosaurs and go on a boat trip. All this can be done on a carpet with author illustrated print. It is not only an accessory to the interior but also a game in a children’s room. In the manufacture of this carpet there was taken care of suitability for the environment with children. It is therefore pleasant to the touch, soft and comfortable to laze.  It has also a non-slip finish.
Children carpet is printed on velure – polyamide cut spun hair with anti-slip rubber. It’s ideal for parquet, floating or paved floors.
Size: Ø 120cm
Weight: 2,5 kg/m²
Washable up to: 40 °C

Material: velur

European Quality label

Detský koberec Nekonečná autodráha 11 Detský koberec Nekonečná autodráha 12

V prípade záujmu Vám vieme vyrobiť koberec s dizajnovou ilustráciou na mieru od našej ilustrátorky Zuzany Kráľovičovej. Pre viac info nás prosím kontaktujte.

If you are interested we can make a carpet with a tailor-made illustration from our illustrator Zuzana Kráľovičová. For more info please contact us.

Ďalšie informácie

Hmotnosť3 kg
Rozmery130 × 10 × 10 cm