Nálepky na stenu Malé kruhy

12,00  s DPH

“bodka dottka”

S malým úsilím, veľa muziky. Pre každú hipsterku i hysterku. Pre batmana, či Robina? Určite. Obyčajnú nudnú bielu stenu detskej izby, či pracovne vydizajnujete okamžite na nepoznanie čiernou grafikou rastrom chrumkavých znova preliepateľných bodiek. Pravidelne, či nepravidelne, forever, či na rok dva, na bielu, či ombré stenu, zbohom nuda, vitaj štýlová izbička. Sada nástenných odnímateľných detských samolepiek bodiek o priemere 4cm,  v troch farebných prevedeniach zútulní nie len detskú izbičku (aj roletu, či komodku). Odporúčame čierne, zlaté a šedé na biely podklad, zlaté na šedý, či antracit, šedé na stenu v mint farbe (pozri galériu realizácií).

Designed small to make a big impact. Sometimes the simplest shape is enough. Baby room stickers for cute little girl or boy.

Printed in Slovakia, sticked regular or irregulary on your wall. Quick and easy peel and stick installation.

Zrušiť výber

Popis

Nálepky na stenu Malé kruhy

Materiál: PVC fólia

Rozmery: 29,7 cm x 42 cm

Počet: 54 ks

Návod na lepenie samolepiacej dekorácie na stenu:
Povrch pod nálepky musí byť hladký, čistý a suchý
Opatrne odstránime nálepku z podkladového papiera a prilepíme na stenu alebo na určené miesto
Pomocou dlane a handričky samolepku vyhladíme, čím dosiahnete odstránenie nežiaducich vzduchových bublín a lepšie prilepiť k podkladu.
Samolepky sú vhodné na steny,  nábytok alebo dvere. Po ich odlepení nedochádza k poškodeniu podkladu či zanechaniu zvyšku lepidla.

Ďalšie informácie

Hmotnosť0.25 kg
Rozmery7 × 7 × 35 cm
Farba

ČIERNA, SIVÁ, ZLATÁ