Plagáty pre deti

12,50 35,00  s DPH

Plagáty pre deti

 

Materiál: Matný fotopapier ( 300g/m²)
Rozmer: A3 (297×420 mm)

 

Plagát pre novorodeniatko s mierami po narodení

Materiál: Papier  biele plátno (280g/m²)
Rozmer: A4 (210×297 mm)

 

Všetky naše produkty navrhujeme pre Vás, a preto Vám dávame možnosť prispôsobiť ich na mieru.

Popis

Plagáty vhodné nielen do detských izieb

 

Plagáty zvieratká

Zaveste si na stenu plagát s detským motívom. Korytnačka, krokodíl, medveď, prasiatko, slon alebo veľryby vhodné pre chlapca i pre pre dievča.

 Hang on the wall poster with a pet theme. Turtle, crocodile, bear, pick, elephant or whale suits both boys and girls rooms.

 

Farebné kvapky

Alebo dáte prednosť niečomu farebnejšiemu? Veselé kvapky vám oživia stenu.

Or do you prefer something more colorful? Try to revive it with cheerful.

 

Plagát narodenie bábätka – Som tu

Narodilo sa Vám bábätko a nechcete zabúdnuť koľko vážilo a ake veľké bolo? Alebo neviete ako obdarovať kamarátku, ktorá práve porodila? Potrebujete dodekorovať izbu a niečo Vám chýba? máme pre Vás plagát SOM TU, alebo uvítanie do života v dvoch farebných kombináciach pre chlapca, či pre dievča.

Baby birth poster „I am here“: Have you given a birth to a baby and do not want to forget how much it weighed and how big it was? Or you don’t know what to give a friend who just gave birth? Do you need to decorate the room and you miss something? We have a „I’m here“ (slovak „Som tu“) poster for you for welcoming to life in two color combinations for a boy and for a girl.

 

„superhero or superwoman“

Aj vaše dieťa chce mať všetko a všade mať svojho Superhrdinu? Tak práve plagát Batman, Spiderman, Ariela alebo Elza by ho mohol potešiť.

Ďalšie informácie

Vyberte si / Please choose

Plagát ARIEL, Plagát BATMAN, Plagát FAREBNÉ KVAPKY, Plagát KORYTNAČKA, Plagát KROKODÍL, Plagát MEDVEĎ I., Plagát MEDVEĎ II., Plagát PRASIATKO, Plagát SLON, Plagát SOM TU – dievča, Plagát SOM TU – chlapec, Plagát VEĽRYBY, Plagát VEĽRYBY 30×40 cm