Samolepiaca tapeta dinosaury a víly

Stena v detskej izbe plná rozprávkových víl na zámku s kopou hviezdičiek spestrí dievčenskú izbičku a naplno rozvíja predstavivosť. Chlapci majú radi zase niečo akčnejšie a drsňáckejšie. Čo poviete na dinosaura so zubnou kefkou, lietadlá, vzducholode a teplovzdušné balóny? Tapety dinosaury a víly zútulnia detskú izbu a dodajú deťom kopec nápadov pri hraní.

V prípade, že by ste chceli takúto tapetu na celú stenu, určite sa nám ozvite a prispôsobime vám cenovú ponuku. Tapeta je ľahko nalepiteľná bez lepidiel a jej inštaláciu zvládne aj amatér. V prípade nespravného nalepenia, je možné ju dokonca odlepiť a poopraviť.

The wall in the children’s room full of fairies in the castle with lots of stars will make the girl’s room more diverse and full of imagination. Boys use to love something more scary and tough. What do you say about dinosaurs with toothbrush, airplanes, airships and hot air balloons? Dinosaur and fairy wallpapers will make the children’s room more lively and give children a lot of ideas to play.

If you’d like to have such a wallpaper on the whole wall, make sure to get in touch with us and we’ll sent you an offer. The wallpaper is easy to stick without glue and even amateur can install it. In case of improper positioning, it can even be removed and stuck on the wall again.

Samonalepovacia obrazová tapeta dinosaury, lietadlá, vzducholode a veľryby
Tapeta dinosaury

Samonalepovacia obrazová tapeta víly na zámku
Tapeta víly

Nálepka na stenu dinosaury, koberec autodráha
Príklad izbičky s tapetou v rozmere detskej postele. Ochráni stenu pred pošúchaním, škrabancami a hryzancami (aj to sa nám stalo) a zakryje poničenú omietku. Teplučký detský koberec autodráha pod postieľku príjemne zahreje detské labky.